ქრისტინე იმედაძემ ია ფარულავასთან სტუმრობისას მასზე აგორებულ ჭორებზე ისაუბრა. იამ გაიხსენა ერთი ფაქტი, როდესაც ტელეწამყვანს ცნობილი ქალის ქმრის საყვარლობას აბრალებდნენ. იას თქმით, შესაძლებელია ეს იმ ქალმა თავადაც მოიგონა.
ია ფარულავა:
- ერთი ჭორი იყო, ერთ-ერთი ცნობილი ქალბატონის ქმართან ვითომ რომანი გქონდა. ძალიან საწყენი იყო. მე მგონი, ეგ ჭორი იმ ქალმა თვითონ მოიგონა.
ქრისტინე იმედაძე:
- საერთოდ, ხომ ამბობენ, რომ კვამლი ცეცხლის გარეშე არ არსებობსო. ეგ არის არასწორი მიდგომა. არსებობს ჭორები, რომლებიც არის გამიზნული და ჰაერიდან ითხზვება. შენ ვინც იგულისხმე, იმ ადამიანს უბრალოდ არ ვიცნობ და თუ შემხვედრია, იმ მეუღლესთან ერთად.
- წლების განმავლობაში მაბრალებდნენ ბადრი პატარკაციშვილის საყვარლობას. ბოლოს გავიცანი ეს კაცი, ღმერთმა აცხონოს. თავისივე სასახლეში წვეულება ჰქონდა. მისი მეუღლე მოვიდა და მითხრა, ქალბატონო ია, ვიცი, რომ ეს ჭორი ტყუილი არისო.
- ხანდახან რაღაცებს არ უნდა შეეხონ, მაგრამ ეხებიან.
- რა ჭორი აგიგორეს, როდესაც პარიზში წახვედი?